ELEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE
Elektroinštalácia vo vašom byte alebo dome

BLESKOZVODY
Zrealizujeme bleskozvod k vášmu domu

ELEKTROPORUCHY
Opravíme aj neopraviteľné elektrické poruchy vo vašej domácnosti

MONTÁŽ ROZVÁDZAČOV
Vymeníme vám bytový alebo domový rozvádzač

PROJEKTOVANIE
Objektov a elektrických prípojok

REVÍZIE
Majte bezpečnosť pod kontrolou

Recenzie

 
 VŠETKY RECENZIE OD VÁS NÁJDETE NA: 
 
 
 
Lucia
11.02.2019
 
Odporúčam, slušné vystupovanie aj celá komunikácia, kvalitná robota, v termíne, všetko po sebe upratané.
 
Nagyova
09.09.2018
 
Nam menili vsetky kable v byte, kvalitna praca, vsetko je ako sme si predstavovali, poradili, na konci vsetko upratane. Hned nam dali reviziu. Bezproblemova spolupraca. Spokojnost. Odporucam.
 
Juraj
22.06.2018
 
Velmi dobry a profesionalny pristup. Do hodiny od kontaktovania som mal kable uz aj opravene. Odporucam vsetkym, ktori hladaju dobreho elektrikara.
 
Milan Ke
25.05.2018
 
Bolo nato pozriet viacero firiem, ale dal som to urobit firme Morr a urobil som dobre, vzdy dvihaju telefon, spravia na com sme sa dohodli aj naviac, dostal som zlavu s ktorou som nepocital, uz volam iba im. Dakujem. Konecne seriozna firma.
 
Lukáš Hric
pred rokom
 
Sme spokojny na 100%. Odviedol skvelu prácu. Zodpovedny a profesionálny prístup. Tešim sa na ďalšiu spoluprácu.
 
Talpy_west
pred rokom
 
Dakujeme firme Morr s.r.o. za poctivu pracu v dohodnutom termine a cene. Nasa nova elektroinstalacia v panelovom byte prebehla profesionalne. Vrelo odporucam
 
MSA oabuke
pred rokom
 
Firmu Morr s.r.o. hodnotim velmi kladne co sa tyka celej prace ktoru mi chlapci robili. Co sa tyka sekania a tahania kablov tak vsetko bolo krasne prehladne a pomerne rychle vykonane. Elektromerovy rozvadzac je v plote krasne umiestneny vo vodovahe. V kratkom case mi vybavili projektovu dokumentaciu k pripojke, realizaciu a naslednu reviziu. Aj pan z elektrarni ktory montoval elektromer hovoril nieco v tom zmysle ze je to fakt pekne spravene. Domovy rozvadzac ma predpatovu ochranu a prudove chranice a vsetky kable su krasne usporiadane a popisany je kazdy jeden obvod. Niektore spotrebice mi napojili na stýkač na dvojity tarif aby mi to vela nezralo. Zasuvky som chcel dat do pať ramcekov a spolu s datovymi zasuvkami a televiznymi zasuvkami su krasne na svojom mieste. Vsetko je po revizii v poriadku. Preto odporucam
 
Emilia
pred rokom
 
Led podsvietenie do kupelne, velka spokojnost